fbpx

4 dôvody, prečo spolupracovať s našou agentúrou

4 dôvody, prečo spolupracovať s našou agentúrou
11. 05. 2021
Spolupracujme

Sme malý skúsený tím

Aktuálne samsiDigital funguje cez tretí rok a rukami nám prešli klienti ako Corwin, Cresco, Slovenský Google, Budiš, Vacuumlabs, Ecoheart a ďalší. Ja ako CEO firmy mám sám viac ako 10 ročné skúsenosti s online marketingom.

Naša agentúra nemá 20+ zamestnancov, stážistov a juniorov, ktorí pracujú na klientských projektoch. Ak aj zoberieme k nám do tímu stážistu, najskôr pracuje na našich interných joboch a až následne prejde na tie klientské.

Viacerí ľudia z nášho tímu sami podnikajú v e-commerce alebo majú vlastné online projekty, aj my ako agentúra sa podieľame na vlastných e-commerce projektoch ako www.nidu.sk, www.widerio.com a iné. Svoje skúsenosti z praxe a know how následne zdieľame aj s našimi klientmi. 

Maximálny počet klientov v našej agentúre je limitovaný

Účelovo limitujeme počet klientov, pre ktorých pracujeme v jednom čase. Chceme dosiahnuť to, aby sme vedeli s klientmi pracovať na partnerskej úrovni viac do hĺbky, prechádzať si výsledky spolupráce na pravidelných statusoch a aby sme biznis našich klientov posúvali dopredu.

S klientmi konzultujeme ich situáciu a sme s nimi v intenzívnom kontakte. Nečakajte od nás štandardizované reporty raz mesačne bez spoločnej diskusie – pravidelne sa spolu stretávame (offline,  online alebo call). Reporty sú prispôsobené na mieru požiadavkám klienta tak, aby odrážali všetky jeho potreby.

Aktuálne máme voľnú kapacitu pre jedného nového klienta. Ak chcete podporiť váš e-commerce alebo sociálne siete, ozvite sa nám. Radi si s vami prejdeme možnosti spolupráce.


Máme dlhoročné skúsenosti a úzku špecializáciu

Pracujeme pre klientov, pre ktorých zabezpečujeme výkonnostné kampane pre ich e-commerce projekty alebo pre klientov, ktorí potrebujú funkčnú a dizajnovú online komunikáciu na sociálnych sieťach. Nechceme robiť všetko u nás interne. Zvolili sme cestu spolupráce s externými odborníkmi a makačmi, ktorí vedia zabezpečiť aj to, na čo my momentálne nemáme kapacitu.

Sme proaktívni

Vieme, že klienti potrebujú pri spolupráci partnera, nie len agentúru, ktorá spraví všetko čo jej klient “nadiktuje”. Naopak, agentúra je tu pre klienta na to, aby sa zamyslela nad biznisom klienta a hľadala možnosti, ako ho v online svete posunúť dopredu. Toto je aj naše presvedčenie. Preto pre klientov a ich biznis pravidelne navrhujeme fungujúce možnosti v digitále, prinášame nové on top nápady a pripravujeme pravidelné reporty, ktoré spoločne s klientom analyzujeme a agilne prispôsobujeme aktuálnej situácii.


Pracujeme alebo sme pracovali pre klientov ako:

Napíšte nám

Ak máte otázky, môžeme vám s niečím pomôcť alebo nás chcete len pozdraviť, smelo do toho 🙂

Office

Sliačska 1/D – 2. poschodie 831 02, Bratislava

Kontakt

Kamil Aujesky
+421 905 014 309
spolupraca@samsidigital.sk