fbpx

Hľadáme obchodníka s plynulou angličtinou

Hľadáme obchodníka s plynulou angličtinou

Hľadáme človeka s obchodným duchom, skúsenosťami a plynulou angličtinou, ktorý bude predávať produkt samsiDigital. Ak sa nižšie nájdeš, daj nám o sebe vedieť, nech sa dlho nehľadáme a môžeme čím skôr robiť viac vecí, ktoré majú skutočne pridanú hodnotu. 

Náplň práce:

Náplňou tvojej práce bude predávať konkrétny produkt samsiDigital agentúry – nebudeš predávať všetky naše služby, ale jeden konkrétny produkt, aby to bolo pre teba aj pre klientov jednoduché. 

Pracovať budeš z nášho office v Bratislave. V prípade, že budeš spĺňať mesačné ciele, nie je potrebné, aby si s nami sedával/a v office fulltime. 

Hľadáme ideálne obchodníka, ktorý už má skúsenosti s predajom produktov v angličtine, pretože produkt chceme predávať na anglický trh. 

Spolu vytvoríme sales funnel. My už máme všetky informácie k obchodovaniu daného produktu, ktoré ti radi vysvetlíme a ty si podľa toho vytvoríš ideálny proces.

Pracovať budeš s toolom PipeDrive – ak nemáš skúsenosť, naučíme ťa. Je to jednoduchý sales pipeline tool.

Požiadavky:

  • Skúsenosť s predajom (ideálne fyzických produktov)
  • Angličtina na úrovni lepšej B2 alebo C1 – budeš predávať produkt v angličtine, takže je to pre nás nutnosť 🙂
  • Základná znalosť online prostredia, online marketingu

Čo ti ponúkame: 

  • Fixnú zložku 500 EUR / mesiac
  • Variabilnú odmenu z každého dealu – lifetime 10% (predaj jedného produktu znamená 300 – 1000 EUR / mesiac min. 12 mesiacov) – cieľ je 20 predajov s potenciálom do 40 / mesiac, pričom jeden deal trvá uzavrieť max. 2 mesiace
  • Môžeme podporiť tvoje vzdelávanie v oblastiach, ktoré sú napojené na tvoju prácu
  • Macbook
  • Prácu v prostredí kde nám záleží na tom, aby sme klientom deliverovali veci, ktoré majú reálnu a pridanú hodnotu. Nerobíme to len pre peniaze, ale aby to malo aj zmysel.

Pošli nám životopis na sales@samsidigital.sk – vybraným uchádzačom pošleme dotazník, ktorý potrebujeme od teba vyplniť a následne si dohodneme osobné stretnutie. 

Ak nám pošleš CV na iný email, je veľmi pravdepodobné, že sa ti neozveme. 

Napíšte nám

Ak máte otázky, môžeme vám s niečím pomôcť alebo nás chcete len pozdraviť, smelo do toho 🙂

Office

Sliačska 1/D – 2. poschodie 831 02, Bratislava

Kontakt

Kamil Aujesky
+421 905 014 309
spolupraca@samsidigital.sk