fbpx

Hľadáme stážistu

Hľadáme stážistu

Chceš využiť svoj čas efektívne, vyskúšať si, aké je to byť súčasťou digitálnej agentúry a získať užitočné skúsenosti z práce v online marketingu? Poď k nám stážovať.

Nehľadáme niekoho, kto nám bude robiť kávu a chodiť na poštu, keď sa nám práve nechce. Ani niekoho, kto si k nám príde posedieť, aby bolo čo dať do CV. Hľadáme šikovného človeka, ktorý sa bude môcť realizovať na našich interných joboch:

  • Digitálny Štvrtok
  • Digital Hot Shots
  • Tech Shots
  • Vlogy
  • Obsah na sociálne siete

Budeš pracovať so sociálnymi sieťami, Kontentinom, Planoly, YouTubom, Google Ads či Facebook Ads, preto od teba potrebujeme, okrem nadšenia, 100 %-nú gramatiku a štipku kreativity. Všetko ťa naučíme robiť, ak nemáš priame skúsenosti s týmito nástrojmi to nevadí. Dôležitá je chuť učiť sa veci a pracovať v marketingu.

Stáž je neplatená, ale môžeme ti sľúbiť know-how od skúsenejších kolegov, vzdelávanie a reálnu prácu v rôznych oblastiach online marketingu a to, že sa ti naozaj bude niekto venovať. Na začiatku stáže si spolu nastavíme konkrétne ciele, čo sa chceš naučiť a v čom sa chceš zlepšiť, a na základe toho ti nastavíme interné vzdelávanie. Aby si mal/a zo stáže čo najviac 🙂

Okrem toho ti sľubujeme mladý dynamický kolektív (haha), fresh office kúsok od centra a pravidelné raňajky. 

Trvanie stáže je 2 mesiace, nástup ASAP, na fulltime, parttime – to už si dohodneme konkrétne ako budeš k dispozícií. Následne by sme boli radi ak by sme spoluprácu predĺžili na dlhodobú – platenú. Daj nám o sebe vedieť na staz@samsidigital.sk, budeme sa tešiť 🙂

Napíšte nám

Ak máte otázky, môžeme vám s niečím pomôcť alebo nás chcete len pozdraviť, smelo do toho 🙂

Office

Sliačska 1/D – 2. poschodie 831 02, Bratislava

Kontakt

Kamil Aujesky
+421 905 014 309
spolupraca@samsidigital.sk