samsiDigital - Digitálna agentúra, ktorú založil Kamil Aujesky

Platená reklama

V dnešnej dobe je platená reklama nevyhnutnou súčasťou digitálnej stratégie takmer každej firmy. Už sa nemôžeme spoliehať iba na to, že vytvoríme zaujímavý obsah, ktorý sa k ľudom dostane. Aj ten najlepší obsah musí byť trošku postrčený, aby sa dostal k správnej cieľovej skupine ľudí.

Pomôžeme vám zorientovať sa v záplave online reklamných možností a vyberieme pre vás tie najrelevantnejšie kanály na inzerciu.

Reklama vo vyhľadávaní

Vedeli ste, že na druhú stránku vo vyhľadávaní sa dostane len približne 5 % vyhľadávajúcich ľudí? Preto je dôležité, aby ste sa zobrazili vo vyhľadávaní hneď, keď ľudia hľadajú produkty alebo služby, ktoré ponúkate.

Reklama na sociálnych sieťach

Keď vznikli sociálne siete, všetci boli nadšení, pretože dokázali svoj obsah ukazovať tisíckam používateľov zadarmo. Doba sa však zmenila, a v súčasnosti to, čo na sociálnych sieťach uverejňujete, nevidí bez reklamy takmer nikto. Pomôžeme vám pracovať so sociálnymi sieťami tak, aby sa váš obsah dostal k čo najväčšiemu množstvu ľudí.

Video reklama

Video je trendom dnešnej doby. Nie je však jednoduché pripraviť ho tak, aby ľudí v online prostredí zaujalo. Okrem toho, že vám pomôžeme video distribuovať cez rôzne online kanály priamo k vašej cieľovej skupine, dáme vám aj odporúčania, ako video pripraviť, aby zaujalo čo najviac.

Reklama na slovenských portáloch

Potrebujete na niektoré zo slovenských portálov dostať váš PR článok, natívny obsah, video alebo bannerovú reklamu? Vieme vám vybrať najvhodnejšie médium vzhľadom na vašu cieľovú skupinu a takisto aj formát, ktorý by ste mali použiť, aby vaša reklama bola čo najefektívnejšia.