fbpx

Pridajte sa k nám do office

Pridajte sa k nám do office
02. 06. 2020
Office

Karanténa a škrtanie rozpočtov v marketingu, samozrejme, postihlo aj nás. Pred 2 mesiacmi sme boli 17, teraz nás je 11 a preto sú nám naše priestory priveľké.

Celkovo máme k dispozícii 138 m² office a do jednej časti hľadáme firmu s ideálne 5 – 7 zamestnancami, ktorí budú môcť mať v priestore stabilné pracovné miesto.

Kancelária sa nachádza na adrese Sliačska 1/D, 2. poschodie. Je to nový priestor, ktorý bol v roku 2018 na mieru zrekonštruovaný podľa našich potrieb. Časť, do ktorej hľadáme firmu je oddelená sklenenými priečkami so samostatne uzamykateľnými dverami. V tejto časti aktuálne pohodlne sedí 7 ľudí.

V cene nájmu bude zahrnuté:

  • Kancelárske vybavenie (stoly, stoličky, tlačiareň 2D aj 3D, odkladacie priestory)
  • Veľká zasadačka, ktorá slúži aj ako školiaca miestnosť s kapacitou 20 ľudí (môžeme vyňať z ceny, ak ju nájomca nebude chcieť využívať)
  • Internet
  • Upratovanie office 1x týždenne
  • 1 x parkovacie miesto (prípadne sa dá dokúpiť viac)
  • Vybavenie kuchynky

Ak by ste mali záujem o viac informácií, napíšte mi na kamil@samsidigital.sk alebo volajte na 0905 014 309.

Konkrétnu cenu vám rád zašlem emailom alebo telefonicky.

Kto sme my: 
samsiDigital a Studio TEM spoluvlastním s mojim spoločníkom Mišom Fehérom. Jedna spoločnosť sa orientuje na marketingové služby pre našich klientov a v druhej firme riešime web development.

Aká firma by sa k nám hodila:
Nemáme to nejako presne zadefinované, no dôležité pre nás bude, aby sme si sadli ľudsky. Ideálne by to mala byť firma, ktorá ak počíta s rýchlym rastom, tak v budúcnosti bude potrebovať väčší priestor. Druhá možnosť je spoločnosť, ktorá nepočíta s rastom a dlhodobejšie jej bude vyhovovať tento priestor.

Napíšte nám

Ak máte otázky, môžeme vám s niečím pomôcť alebo nás chcete len pozdraviť, smelo do toho 🙂

Office

Sliačska 1/D – 2. poschodie 831 02, Bratislava

Kontakt

Kamil Aujesky
+421 905 014 309
spolupraca@samsidigital.sk