fbpx

samsiDigital má novú vizuálnu identitu

samsiDigital má novú vizuálnu identitu
12. 08. 2019
Tlačové správy

Po roku a pol nášho fungovania sme sa rozhodli vylepšiť našu vizuálnu identitu, aby korešpondovala a podčiarkovala naše hodnoty a ciele.

“Vedeli sme, že komplexne vylepšiť vizuálnu identitu samsiDigital bude potrebné, aby naša agentúra pôsobila profesionálnejšie. Sme presvedčení, že firma, ktorá má 15 interných pracovníkov a poskytuje komplexné digitálne marketingové služby, musí mať reprezentatívny vizuál. Ten nám, ako sebakriticky všetci uznávame, doteraz chýbal. Preto sme oslovili Lukáša Vanča, ktorý priniesol externý pohľad na našu agentúru, a pomohol nám pretaviť naše vízie do identity, ktorú už teraz používame. Teším sa, ako v nových farbách pomôžeme ďalším klientom inovovať ich komunikáciu.” – Kamil Aujeský CEO a zakladateľ agentúry samsiDigital

Momentálne máme v samsiDigital 15 interných pracovníkov. Tvoríme a spravujeme digitálne kampane, vytvárame obsah a spravujeme sociálne siete či pracujeme na brandingu pre klientov ako Cresco Real Estate, Cvičisko, Slovenské pramene a žriedla, KPMG, Tickpo.sk, Vacuumlabs, Ecoheart a ďalších. Našou súčasťou je tiež tím developerov, čo nám umožňuje poskytovať komplexné služby aj v rámci tvorby webstránok.

Predtým písmeno “a”, teraz písmeno “D” v našom logu metaforicky reprezentuje šípka, play button, čím odkazuje na zameranie v online, a tiež symbolizuje progresívnosť a inováciu v pracovnom prístupe. Zo šípky sa stal doplnkový a aj náš poznávací prvok, vďaka ktorému si samsiDigital s nikým nepomýlite.

Zmene sa v nevyhla ani naša vzdelávacia platforma. Školenia z rôznych oblastí digitálneho marketingu, ktoré bezplatne organizujeme v našich priestoroch a zúčastnilo sa ich už vyše 150 ľudí z rozličných firiem, sa zo samsiLearning menia na KnowHow.

Hlavným písmom, ktorý naša identita používa je GT Pressura. Ide o zaoblené bezpätkové písmo, ktoré navrhli Marc Kappeler a Dominik Huber. Jeho dizajn vychádza z kníhtlače a bol inšpirovaný atramentom šíriacim sa pod tlakom pri razení na prepravné boxy. Vďaka svojmu zaobleniu sa stavia do kontrastu k fontom digitálneho veku.

Napíšte nám

Ak máte otázky, môžeme vám s niečím pomôcť alebo nás chcete len pozdraviť, smelo do toho 🙂

Office

Sliačska 1/D – 2. poschodie 831 02, Bratislava

Kontakt

Kamil Aujesky
+421 905 014 309
spolupraca@samsidigital.sk