fbpx

V samsiDigital oslavujeme rok. A pol.

V samsiDigital oslavujeme rok. A pol.
05. 09. 2019
Tlačové správy

Každý robí chyby a my nie sme výnimka. Pravidelne zabúdame opraviť číslovanie slidov v prezkách alebo zle vytriedime odpad. A občas spravíme chybu aj na klientskom jobe. Nesnažíme sa to však zatajiť či schovať, ale ľudsky riešiť. A na chybách sa vždy poučiť.

Chyba sa nám stala aj teraz. V pracovnom nasadení sme zabudli osláviť naše prvé narodeniny. Tak sme sa rozhodli osláviť náš rok a pol. Na Bezchybnej párty! Budú bezchybné kérky, bezchybný catering, bezchybná zábava. Táto párty jednoducho nebude mať chybu 🙂 A 10 vyvolených z radov verejnosti ju môže zažiť na vlastnej koži. Stačí (si) priznať chybu tu: www.bezchybna.party

Nech sa tu len bez-chybne nejašíme, zrekapitulujme si aj, ako vyzeralo naše jedenapolročné fungovanie:

Našu digitálnu agentúru založil po dlhoročnom pôsobení v online marketingu, na strane agentúry aj klienta, Kamil Aujesky.

Po dlhšej externej spolupráci sa 50 %-ným spoločníkom v samsiDigital a zároveň technologickým riaditeľom stal Michal Fehér. Od januára 2019 tak do nášho interného portfólia služieb patrí vďaka developerskému tímu aj vývoj IT riešení.

Klientom Cresco, KPMG, Slovenské pramene a žriedla, Ecoheart, Cvičisko, Tickpo a ďalším tak poskytujeme komplexné služby v oblasti online marketingu. Od stratégie digitálnej komunikácie, správy sociálnych sietí, cez tvorbu obsahu, reklamných kampaní až po kompletný branding a tvorbu webov. 

V samsiDigital sme presvedčení, že sa nám náš cieľ poskytovať kvalitné služby a inovovať komunikáciu našich klientov darí spĺňať a plánujeme v tom aj pokračovať.

Môžeme si o tom podebatovať alebo prebrať, aké chyby máme spoločné na Bezchybnej párty u nás v office 20. septembra. Nenechajte si to ujsť, stačí jedna chyba a kúsok šťastia 🙂 www.bezchybna.party 

Tešíme sa!


Napíšte nám

Ak máte otázky, môžeme vám s niečím pomôcť alebo nás chcete len pozdraviť, smelo do toho 🙂

Office

Sliačska 1/D – 2. poschodie 831 02, Bratislava

Kontakt

Kamil Aujesky
+421 905 014 309
spolupraca@samsidigital.sk