samsiDigital - Digitálna agentúra, ktorú založil Kamil Aujesky

Vytváranie obsahu

Vytvoriť obsah pre akúkoľvek značku nie je problém. Problémom je, aby bol daný obsah relevantný aj pre vašich existujúcich a potenciálnych zákazníkov. My vieme, vďaka skúsenostiam s tvorbou obsahu pre rôzne značky, generovať oveľa viac obsahu za menej času a peňazí. Samozrejme, že to neznamená, že by sme ho robili menej kvalitne, iba už máme zabehnutný systém, vďaka ktorému ho vieme robiť efektívnejšie.

Našou filozofiou je nevytvárať zbytočný obsah, ale obsah, ktorý má pridanú hodnotu pre vašich zákazníkov.

Tvorba obsahu pre sociálne siete

Nie na všetky sociálne siete patrí rovnaký obsah. Nemôžete Facebook príspevky len tak zdieľať na Instagram. Pre každú sociálnu sieť musíte vytvárať špecifický obsah a sledovať iné KPIs pre vyhodnocovanie úspešnosti. Máme skúsenosti s tvorením obsahu pre všetky relevantné sociálne siete, preto vám vieme vytvoriť obsah, ktorý bude používateľov rôznych sociálnych sietí baviť.

Video obsah

Dominantným typom obsahu v dnešnej dobe je video. My máme skúsenosti s tvorbou rôznych typov videí pre klientov. Či už ide o jednoduché stopmotion videá, alebo náročnejšie videá s produkciou a kastingom. Vieme, ako video pripraviť priamo pre online tak, aby ľudí v online prostredí čo najviac zaujalo.

Obsah pre váš web

Máte novú webovú stránku alebo tú aktuálnu chcete prerobiť a potrebujete na ňu nové fotky, videá a texty? Webov sme spravili a naplnili mnoho, preto vám aj v tejto oblasti vieme pomôcť. Každá podstránka webu by mala plniť nejakú špecifickú funkciu, preto celý obsah webu pripravujeme tak, aby fungoval ako samostatne, tak aj spoločne.

Tvorba natívnej reklamy

Spolupracujeme s rôznymi médiami, ktoré pravidelne vytvárajú natívnu reklamu pre svoje portály. Vďaka tomu dokážeme pre klientov zabezpečiť akúkoľvek formu natívnej reklamy, článok, video, product placement v rôznych online a televíznych reláciách.